fbpx


Rūpinkimės savo vidiniu sodu

Savigyda prasideda nuo apsisprendimo gyventi sąmoningai ir pažinti save. Tai prasideda nuo savistabos, savo įsitikinimų suvokimo ir praktikos. Laikui bėgant įvyksta didelė transformacija.

Žmogus pradėjęs ugdyti savo asmenybę, naujai pamato tiek save, tiek aplinką. Gali kritiškai įvertinti faktus, jausmus, kitų žmonių (dažniausiai šeimos) įdiegtas programas, įsitikinimus. Tada jis gali rinktis savo kelią, mintis, išsilaisvina. Pagaliau išdrįsta gyventai taip, kaip nori, kalbėti tai, ką jaučia ir laisvai mąstyti.

O istorija „Studija Atvira“ prasidėjo nuo pavadinimo. Vieną rytą įsėdusi į automobilį, kieme, Vilniuje, pamačiau reklamą ant kito automobilio stiklo ir iškart atėjo žodis ATVIRA. Iš karto supratau reikšmę, ir mėnesio bėgyje jau atsidariau studiją, Vilniaus senamiestyje. Jaukią, bet mažą. Rinkosi žmonės praktikuoti dvasines praktikas.

Tačiau su laiku studija pasidarė mobili ir šiuo metu jau keliauju ne tik po Lietuvos miestelius, bet ir po įvairias pasaulio šalis.

Daugiau informacijos rasite strapsniuose, bei laidose (interviu).

Mano istorija ATVIRA, kaip ir aš. Atvirumas mane veda per gyvenimą ir aš priimu visus iššūkius su dėkingumu. Tai pagrindinė mano malda – DĖKINGUMAS.
Ir ne šiaip iš teorijos papuoliau į dvasinio pasaulio platybes ir ten užsibuvau, nes atėjo laikas dalintis. Per įvairias kūno ligas, patirtis, emocijas, suvokimus, išgyvenimus, atėjo laikas paduoti ranką ir Jums. Nes kartu eiti lengviau!
Ir nemokyti atėjau , bet dalintis ir eiti drauge į šviesą ir į meilę, su atvira širdimi į tiesą!!!

Spaudoje

“Jeigu norisi, emociją paleiskite per šokį, dainavimą, meno terapiją.”
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/gyvenimas/psichologija/saviugdos-trenere-kaip-kvepuojame-taip-ir-gyvename.d?id=80589445

www.delfi.lt

“Kaip kvėpuojame, taip gyvename”
Skaitykite daugiau: https://www.panele.lt/lt/grozis/g-54415-saviugdos-trenere-patricija-kvaselyte-kaip-kvepuojame-taip-gyvename

www.panele.lt

Kaip išlaisvinti ir atskleisti moteriškumą – Patricija Kvaselytė & Darius Kiaulakis
Žiūrėkite daugiau: https://www.youtube.com/watch?v=–_rhx3m-fQ

www.youtube.com