fbpx


Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Yoga + Kakavos ceremonija + Mantros. Palanga

29 kovo @ 11:00 - 15:00

$27
Šamaniška CACAO ceremonija
Kviečiame dalyvauti visus norinčius patirti daug daug meilės.
 
Yoga + kakavos ceremonija + mantros gydančios širdį, kūną, sielą + šokiai, padedantys atsipalaiduoti, paleisti emocijas per garsą bei judesį.
 
BŪTI ČIA ir DABAR!!! Jausmas – Meilė!
 
Registracija būtina: 860948491
Kaina: 27€
Registracija patvirtinama pervedus avansą ( puse sumos)
Patricija Jasevičienė
LT287300010099652987
 
Kakavos augalas yra stebūklingas širdies gydytojas. Padėsiantis gydyti įsisenėjusias žaizdas, nuoskaudas, situacijas, įsitikinimus.
 
Tai širdies atvėrimo mokytojas. Tai meilė!!!
Kakava labai švelniai ir subtiliai eina į kontaktą su žmogaus kūnu ir labai švelniai prisiliečia pire jo širdies. Kakavos ceremonijos metu, žmogus neturi laiko kada būti prote, nes labiau dėmesys susitelkia ties širdies plakimu ir su kiekvienu dūžiu galima įeiti į vis subtilesnius lygmenis, išgirsti širdies balsą ir pradėti gydyti save.
 
Einant į meditaciją su šventa Kakava, reikėtų atmesti visus lūkesčius ir atsiduoti jos vedimui. Dėkoti, atleisti sau ir pamilti save – tai pagrindiniai savęs gydymo faktoriai. Tiesiog galima tarti augalui: vesk mane, mokyk mane, gydyk mane, išmokyk priimti savo skaudulius ir atvėrus širdį juos paleisti, kad nauji įvykiai pradėtų tekėti pilnu srautu į mano gyvenimą ir patirdamas šios akimrkos džiaugsmą su kakavos pagalba ir užglostymu, aš su meile atsisveikinu su praeitimi.
 
Kakavos ceremonijos metu, pilnai atsidavus ir pasinėrus į meditaciją užplūsta įvairūs jausmai, bet jeigu esate sąžiningi su savimi ir paleidinėjate tai, ko Jums nebereikia, Jus užplūsta begalinės meilės jausmas tarsi ugnis, tarsi jūra ir skambant šamaniškai muzikai ir būgnams Jūs tiesiog paskęstate meilėje. Tirpdomi blokai Jus išlaisvina iš Jūsų pačių sukurtų rėmų. Ceremonijos metu giedama širdies mantra padeda paleisti emocijas tiek per garsą, tiek per judesį.
 
Taigi šoksim, dainuosim, medituosim ir gydysime save su švento augalo Kakavos energija.
 
Patricija – dvasinės saviugdos studijos “Atvira” įkūrėja. Mindfulness, Theta healing bei sąmoningo kvėpavimo sertifikuota saviugdos ir savigydos trenerė.
Lila žaidimo vedlė. Praktikuojanti ilgą laiką šamaniškas meditacijas, emocijų paleidimų sesijas, įšventinta į senoles ir praktikuoja šviesos tinklo meditacijas. Naujai atradusi save dvasinės tapybos mokytoja. Kakavos ir moterų rato ceremonijų vedlė.
 
Liveta prisistato taip:
 
Esu Liveta, o mano dvasinis vardas Radha, kurio reikšmė – visos meilės ištaka. Jogą praktikuoju 5 metus, o 2018 metų vasarą baigiau tarptautinius Sivanada jogos mokytojų kursus ir įgyjau siromani (jogos mokytojo) laipsnį. Po kursų 3 mėnesius tarnavau Sivananda jogos vedantos centre Vilniuje, kur turėjau galimybę toliau gilinti savo asmeninę jogos praktiką, taip pat įgyjau daug mokytojavimo patirties. Mokiau visus – nuo pačių mažiausių iki senjorų, nuo pradinukų iki pažengusiųjų. Nuo 2019 metų persikėliau gyventi į Palangą, nes jūra, pušynai ir ramybė, kurią čia randu, yra pasisavinę didelę dalį mano širdies. Taigi, mano tikslas čia, Palangoje – padaryti jogą kuo prieinamesnę visiems, nes gerais dalykais norisi dalintis. Aš mokau klasikinės hatha jogos, pradedančiuosius supažindinu ir su jogos filosofija, nes joga – tai daug daugiau nei tik fiziniai pratimai. Tai kelias į Save, į Savo vidinę ramybę.

Informacija

Data:
29 kovo
Laikas:
11:00 - 15:00
Kaina:
$27

Vieta

Pajūrio jogos studija
Virbališkės takas 5A
Palanga, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
860948491