fbpx


Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kakava. Meilė sau

22 vasario

$27

Kakava – Meilė sau. Jau vasario 22d.
Renkamės 11 val.
Programa prasideda 13val.
Neskubėsime – leisime sau mėgautis.

Programa:
Kakavos ceremonija
Meditacija
Daumanto muzikos garsu terapija/koncertas
Mantros
Emocijų paleidimas
Meditacija

Kakava – širdies maistas, meilės maistas. Atveria širdį, gydo nuoskaudas, leidžia atverti širdies vartus ir išgydyti pačiam save.

Mes esme žmonės, kurie dalinasi meile – jausmu – parodome kelią, duodame įrankius, o Jūs Kūrėjai – savęs gydytojai – patys priimate save ir leidžiate sau išjausti iki širdies gilumų meilę, besalyginės meilės šviesą, kuri transformuos Jūsų senus įsitikinimus, ligas, emocijas, pojūčius, mintis į aukščiausios Dieviškos meilės vibracijas!

Patricija – dvasinės saviugdos studijos “Atvira” įkūrėja. Mindfulness, Theta healing bei sąmoningo kvėpavimo sertifikuota saviugdos ir savigydos trenerė.
Lila žaidimo vedlė. Praktikuojanti ilgą laiką šamaniškas meditacijas, emocijų paleidimų sesijas, įšventinta į senoles ir praktikuoja šviesos tinklo meditacijas. Naujai atradusi save dvasinės tapybos mokytoja. Kakavos ir moterų rato ceremonijų vedlė.
Per asmenines patirtis prisirpau dalintis meile, nes tik patyrusi įvairiausius išgyvenimus, galiu prisiliesti prie bendros kelionės, paduoti ranką. Juk eiti drauge drąsiau ir smagiau.

Daumantas
“Aš suvokiu, kad mes esame Dievo vaikai, tik vieni labiau jam atsivėrę, kiti – labiau įsitraukę į žemiškus žaidimus ir pamiršę savo prigimtį – iš kur mes atėję ir kas mes esame. Savo muzika ir atlikimu stengiuosi transliuoti absoliuto kalbą „magiškais įrankiais“ – muzikos istrumentais. Valdau skirtingų laikotarpių ir kultūrų instrumentus, tokius kaip Didgeridoo, gitarą, djambe, shamaninį bugną, indiškus varpelius,  tibetietiškus dubenis,  šiuolaikinių būgnų komplektą, balsą… Viską apjungiu naudojant šiuolaikines technologijas tokias kaip „loop station“.

https://facebook.com/DaumantasLukosiunasMusic/

https://www.facebook.com/2053501664672646/posts/2334846409871502?sfns=mo

https://youtu.be/pQwG3M1Jra0

Registracija: studijaatvira@gmail.com
Tvirtinama pervedus avansą.

Renginio kaina: 27€

Daugiau informacijos: +370 609 48491

KAIP NUVYKTI Į LAUMŽIRGIŲ ŽEMĘ

Koordinatės:
http://bit.ly/2C1SXka

DĖMESIO! Įsitikinkite, kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.

KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km. DĖMESIO!  Prie  restoranų komplekso (HBM, Armėnų virtuvė ir kt.) jums reikia sukti į kairę (kelrodis į Paberžę). Tačiau šiuo metu šioje atkarpoje vyksta KELIO STATYBOS DARBAI  ir posūkis link Paberžės yra šiek tiek sudėtingas,  t.y. jums reikia pavažiuoti dar truputį link Molėtų ir apsisukti atgal link Vilniaus ir tik tuomet SUKTI PABERŽĖS LINK (tuomet gaunasi į dešinę, tiesiog sekite ženklus)
Kuomet jau pasuksite  iš Molėtų plento link Paberžės, važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškės 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuokite visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi, pravažiuokite Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę (LŽ)). Pravažiuokite rudai-baltą namą (su adresu Dvaro 71 ir už jo prieš baltą transformatorinę sukite į kairę (irgi yra rodyklė į LŽ), važiuokite 300 m ir jau esate Laumžirgių Žemėje Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu salės link.

ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus.  Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip nurodyta aprašyme aukščiau.

Informacija

Data:
22 vasario
Kaina:
$27

Vieta

Laumžirgių žemė
Lietuva + Google žemėlapis